Articles > Maturitní Ples 2005

Autor : michal / Date : 2005-02-11 23:22
Zobrazit/přidat komentáře : (64)
Hodnocení : 8.48
>>> FOTKY JSOU ZDE <<<

Rok se s rokem sešel, a tak jsme se my, pravidelní rychtáři sešli i s těmi opatrnějšími při příležitosti maturitního plesu letošních oktavánů.

Protože neponecháváme nic náhodě, uspořádalo naše pevné jádro reprezentované mnou, Zbyškem, Honďákem, Láďou, Diegem a samozřejmě Tomášem už dvě a půl hodiny předem v hospůdce v pivovaru Staropramen menší warm up. Pivka přímo od zdroje chutnají vždycky nejlíp, a tak naše popíjení brzy chytlo ten správný rytmus. Nálada stoupala úměrně s vypitými pivy, není proto divu, že o zábavu nebyla nouze. Obětí nejapných žertíků s drogovou tématikou jsem se bohužel jako vždycky stal já…., respektive moje kalhoty, které po zbytek večera zkrášlovalo množství bílých skvrn…
Zavčas jsme ale pivovarnického dovádění zanechali a řádně posíleni jsme se vydali vstříc novým zážitkům do ND na Smíchově. Lístek si tentokrát nikdo nezapomněl, a tak nic nenarušilo náš příchod.

Po nezbytném uvítacím kolečku se naše myšlenky opět obrátili k mocnému zlatavému moku, hladinka stoupala… Tam se připojili i ostatní – nemá cenu říkat všechna jména a tak za všechny připomenu jen Čížka, FF, Nikolu, Kamilu, Adélu, Mikuláše s Terezou a Verču.

Maturitní video, povinné tanečky, čas plynul a tak jsme se ani nenadáli a ples byl skoro u konce. Za zmíku už pak stojí pouze vystoupení bandy bubínkářů, která svými přízemními rytmi roztančila celý sál. A samozřejmě nesmíme zapomenout na velice slušivé, někdy pravda poněkud odvážné (Zuzka, ehm…) róby našich slečen.

Z nepochopitelných a těžko omluvitelných důvodů se některé slabší nátury rozhodly dál nepokračovat a nenásledovali tak většinu do sklepních prostor klubu Futurum. Ještě jsme se posílili Zbyškovo tajnou zbraní – Holanďanem chlupatym jako pes, hehe, to byl mazec , a nebojácně jsme sestoupili do doupěte.
Sluší se dodat, že naše soudružná skupinka zůstala pohromadě a promile v našich žilách i tepnách dávali tušit divokou afterparty.
DJ Olda se oproti očekávání docela vytáhnul a jeho pecky přišli nám, tanci chtivým alkoholikům celkem vhod.

Futurum se brzy po půlnoci rychle zaplnilo a rozjela se solidní párty se vším všudy. Ohnivá voda odstranila všechny zábrany a tak jsme si mohli vychutnávat taneční kreace i jinak pasivních jedinců.

Kdo nedováděl na parketu, koštoval se Zbýšou další a další Holanďany, případně divošil s osobami opačného pohlaví. Známé firmy stihli za večer i několik flirtů…Nad ostatními čněl ovšem známý chlípník, cassanova cassablanca Honďák, který svým šarmem uchvacoval jednu bezbranou dívku za druhou. Alkohol mu ale zřejmě otupil smysly víc než je zdrávo, neboť jeho vyvoléné byly z toho nejslabšího soudku…(Janečková atp.)

Jeho oku neunikla dokonce ani proslulá lamačka srdcí, šarmantní Nicolla…KARAMBA!!
Nezapomenutelné okamžiky přivodila též Anežka, která svým smyslným tancem uhranula nejednoho rychtáře.

Cca po čtvrté hodině ranní se začal parket pomalu, zato jistě vyprazdňovat. Někteří se rozhodli pro odchod domů – Tereza s Mikulášem, jiní odpadlíci jako Diego, nebo můj bratr si ustlali na místním nábytku. Osud jiných, např. Zbyška je obestřen tajemstvím a mrakem holandského kouře…

Zůstali jen ti nejotrlejší, ale ani ti nemohli zastavit neúprosný proud času. Konce, šesti hodin, se dočkala jen hrstka. Za všechny zmiňme Láďu, Nikolu, probudivšího se Diega, Kíťu a snad i Honďáka...

Akce rozhodně předčila naše i tak vysoké očekávání, můžeme se těšit zase za rok…
myslim ze Michal to vystihl.. nemam moc co dodat, jenom ze to opravdu stalo za to.. fotky dodam casem, musim je zpracovat..